Pss „Łączność” to sieć sklepów osiedlowych w Tomaszowie Mazowieckim w woj. łódzkim. Obecnie posiadamy w naszym mieście 7 sklepów spożywczo-przemysłowych.

Od początku swojej działalności nasza Spółdzielnia stawiała na zaspokajanie potrzeb klientów poprzez oferowanie im produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach oraz dbałość o miłą, profesjonalną obsługę. Staramy się, aby lokalizacje naszych sklepów były jak najbliżej osiedli mieszkaniowych, zapewniając tym samym komfort codziennych zakupów.

Dzięki doskonałym cenom oraz produktom, dopasowanym do potrzeb lokalnej społeczności, zakupy w sklepach Pss „Łączność” są wyjątkowe! W naszych sklepach można znaleźć doskonały asortyment niezbędnych produktów.

Odpowiednio dobrane produkty, liczne promocje, akcje, konkursy i doskonałe ceny to gwarancja naszego sukcesu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wciąż udoskonalamy akcje promocyjne, aby informacja o najniższych cenach dotarła do jak najszerszej rzeszy klientów.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Łączność” w Tomaszowie Maz. może poszczycić się ponad 100-letnią historią. Spółdzielnia doświadczyła wielu zmian zarówno w okresie międzywojennym, jak i trudów II wojny światowej. Okres jej działania to także czasy, w których konieczne okazało się stawianie czoła skomplikowanej sytuacji ekonomicznej i politycznej w kraju. Również lata transformacji ustrojowej to burzliwe dzieje, związane ze zmieniającym się otoczeniem ekonomicznym i konkurencją.

Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Łączność” w Tomaszowie Maz. jest silnie związana z wieloma rodzinami i mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego, jako solidna i konkurencyjna sieć sklepów. Kolejne pokolenia tomaszowian robiły zakupy w sklepach PSS, a wielu mieszkańców miasta pracowało w licznych placówkach handlowych Spółdzielni.

Mamy przyjemność pracować dla naszych klientów, których znamy i podążamy za ich potrzebami. Stąd też ciągle zmieniająca się na lepsze oferta i wysoki poziom świadczonej obsługi w oparciu o wdrożone standardy najwyższej jakości obsługi klienta i zasady dobrych praktyk.

© 2019 Pss "Łączność" Tomaszów Mazowiecki